درب کرکره ای پارکینگی

محصولات : درب کرکره ای پارکینگی

درب کرکره ای پارکینگی

امروزه درب پارکینگ به نوع های مختلف نصب می شود از نوع معمولی تا اتوماتیک در نوع اتوماتیک آن چندین نوع قابل نصب است که درب پارکینگ کرکره ای یکی از آن ها می باشد.

ارزان ترین نوع درب و ایمن ترین آن ها محسوب می شود به مانند درب کرکره ای مغازه نصب می شود با این تفاوت که در نوع پارکینگی آن از فلاشر و چشمی جهت ایمنی بیشتر استفاده می شود تا در هنگام بسته شدن مانع را تشخیص داده و از بروز حادثه جلوگیری شود. شرکت السا با قیمتی مناسب آماده نصب و پشتیبانی درب پارکینگ کرکره ای می باشد.

برخی از پروفیل های تیغه کرکره برقی عبارتند از :

● تیغه های آلومینیومی سخت کاری شده تک جداره ( ساده و پانچی ) و دو جداره اکسترود که به روش اکستروژه در سایزهای پروفیل ۵۵mm ٬ ۷۷mm  و ۱۰۰mm تولید می شوند . در این میان پروفیل سایز ۷۷mm بطور گسترده در درب پارکینگ منازل ٬ مکان های تجاری و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد .

● تیغه های تک و دو جداره گالوانیزه که معمولا دارای فوم پلی یورتان بوده و بسیاری از محصولات بی کیفیت موجود در بازار از این نوع می باشند . درب کرکره ای پارکینگی

● تیغه های شفاف نانو یا پلی کربنات که معمولا دارای ظاهری طلق مانند بوده و به دلیل زیبایی و امکان رویت محیط داخل از پشت تیغه ها ٬ اکثرا به عنوان درب فروشگاهها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار میگیرند . این تیغه ها اشعه ماوراء بفنش خورشید را نیز بخوبی جذب می نمایند . درب کرکره ای پارکینگی

● تیغه های رول فرم که اکثرا در پرده کرکره اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند . این تیغه ها به روش رول فرمینگ تهیه و محصول کشور آلمان می باشند .

مزایای استفاده از تیغه های رول فرم  :

۱ – تیغه های رول فرم دارای فوم پلی یورتان بوده لذا حرکتی کاملا بی صدا دارند .

۲ –  دارای سطحی ضد خش و رنگ بسیار با کیفیت با ماندگاری بالا می باشند .

۳ – مقاومت بالا و وزن پایین تیغه های رول فرم امکان استفاده از موتور های با توان و تلفات کمتر را فراهم نموده که موجب می شود استهلاک سیستم به میزان قابل توجهی کاهش یابد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر، جهت استعلام قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.
کرکره برقی

به اشتراک بگذارید...

کرکره برقی اتوماتیک www.autodoor.ir